Podpůrná skupinka

O co se jedná?

Pojďme se setkat a vytvořit "kruh", ve kterém budeme sdílet své zkušenosti a vzájemně se podporovat. Kromě kojení, spánku, či kontaktního rodičovství tu běžně probíráme i další témata, která nějak s našim mateřstvím souvisejí.

Setkání se můžete účastnit bez ohledu na to, zda potřebujete řešit něco s kojením a péčí o miminko, nebo se "jen" chcete vidět s dalšími ženami. Můžete přijít a podělit se o to, co vám funguje, zeptat se na názory druhých, stejně tak je možné jen pobýt a poslouchat. Účastnit se mohou i těhotné ženy, které se chtějí na kojení a péči o novorozence připravit.  

Kdy a kde


Podpůrná skupinka se koná ve čtvrtek od 9:00 do 12:00

Setkáváme se na adrese U Habrovky 66/2. V areálu "Habrovky" využíváme prostorný sál (miminka a batolata mají na koberci dostatek prostoru na spánek, pozorování či objevování), herničku pro starší děti, kuchyňku, kde si lze ohřát jídlo, a sociální zařízení. V létě obvykle býváme ve stinné části zahrady - pokud je hezky, nezapomeňte si tedy vzít deku.

Do areálu se vchází (velkou) bránou z ulice U Krčské vodárny. Nachází se vedle hasičské zbrojnice.

Přihlašování není nutné, ani chození načas - prostě dorazte, jak to budete zrovna stíhat. A pokud budete potřebovat odejít dřív, je to samozřejmě v pořádku.

Děti můžete vzít na skupinku samozřejmě s sebou. S tím, že budou okolo lézt, běhat, brát si hračky, občas plakat nebo něco vyžadovat, se počítá :)

Příspěvek na nájem a vedení kruhu činí 150 Kč.

Aktuality najdete na mém Facebooku.