Podpůrná skupinka


Pojďme se setkat a vytvořit "kruh", ve kterém budeme sdílet své zkušenosti a vzájemně se podporovat. Kromě kojení, spánku, výživy miminek a malých dětí, či kontaktního rodičovství můžete přinést i další témata, která souvisejí s mateřstvím.

Setkání se lze účastnit bez ohledu na to, zda potřebujete vyřešit něco s kojením a péčí o miminko, nebo se "jen" chcete setkat s dalšími matkami. Můžete přijít a podělit se o to, co vám funguje, zeptat se na radu či názory druhých, stejně tak je možné pouze pobýt a naslouchat. Kruhu se mohou zúčastnit i těhotné ženy, které se chtějí na kojení a péči o novorozence připravit.  

Kruh vede laktační poradkyně Tereza Mynářová. 

Kdy a kde


Podpůrná skupinka se koná ve čtvrtek od 9:30 do 11:30

Setkáváme se na adrese U Habrovky 66/2. V areálu "Habrovky" využíváme prostorný sál (miminka a batolata mají na koberci dostatek prostoru na spánek, pozorování či objevování), herničku pro starší děti, kuchyňku, kde si lze ohřát jídlo, a sociální zařízení. V létě obvykle býváme ve stinné části zahrady - pokud je hezky, nezapomeňte si tedy vzít deku.

Do areálu se vchází bránou z ulice U Krčské vodárny.

Děti můžete vzít na skupinku samozřejmě s sebou.

Příspěvek na nájem a vedení kruhu činí 100 Kč.

Aktuality najdete na Facebooku události.


Skupinka a Covid: Dne 15. a 22. 10. 2020 se skupinka z důvodu aktuální epidemiologické situace nekoná. O dalším vývoji budu průběžně zde i na Facebooku informovat.