Knihy o kojení

Kromě praktické pomoci s kojením nabízím ke stažení nebo k prodeji knihy, které vám pomohou v mateřství.  Ať už v tom, že získáte potřebné informace, jak vlastně kojení funguje, co udělat pro to, aby se dařilo, a jak řešit různé situace, se kterými se v průběhu celého kojení setkáte. Nebo v tom, že zjistíte, jak konkrétně může kojení probíhat a co vše je při něm normální.

e-book 24 věcí, díky kterým je kojení jednodušší

Kojení je péče o dítě, která by ideálně měla trvat v řádu let.

Co udělat pro to, aby od samého začátku probíhalo bez jakýchkoliv komplikací a aby nám v něm bylo dlouhodobě dobře? Mám pro vás 24 hacků, které vám mohou kojení usnadnit po celou dobu jeho trvání.

Knížka má 30 stran, je ke stažení zdarma a najdete v ní

  • praktické tipy
  • inspiraci
  • důležité informace
  • podporu vašich mateřských kompetencí

e-book najdete zde: Jak si usnadnit kojení

e-book Kojení je norma

Elektronická kniha Kojení je norma obsahuje fotografie 77 žen, které kojí. Doma, v lese, na pláži, v restauraci, zkrátka kdekoliv. Protože kojit je stejně normální jako dýchat nebo nemít teplotu

Každá z těchto 77 žen se zároveň stručně dělí o svůj příběh. A popisuje, co pro ni kojení znamená.

Autorka: Tereza Mynářová
Počet stran: 170

E-book je zdarma a budu ráda za jeho sdílení.

Naše cesta ke kojení

Vyslechla jsem 21 žen a sepsala jejich zkušenosti, pochyby, pokusy a úspěchy.

Knihou Naše cesta ke kojení chci pomoct k tomu, aby se kojení vrátilo do každodenního života. Sdílení příběhů a zkušeností totiž pomáhá. Ukazuje nám, že v tom nejsme samy. Nacházíme inspiraci, jak se s různými nejistotami vypořádat. A naději, že každé náročnější období přejde. 

Jazyk: čeština
Hmotnost: 0.4 kg
Počet stran: 214
Formát: 14,8 x 21 mm
Ilustrace: Adéla Šnýdlová
Vazba: pevná
ISBN: 978-80-270-9736-4

Kniha je aktuálně téměř vyprodaná. Pár kusů je také ještě v prodeji v e-shopech Ecstatic a La Natali, dále ji seženete v městských knihovnách v těchto městech: Praha, Most, Klatovy, Benešov, Kroměříž, Beroun, Lysá nad Labem, Teplice, Třeboň, Opava, Žamberk, Kdyně, Žatec, Mladá Boleslav, Místní veřejná knihovna Praha 9 - Horní Počernice, Uherský Brod, Karviná, Vodňany, Jihlava