Knihu si můžete objednat už teď

Od 7. 7. 2021 spouštím předprodej knihy Naše cesta ke kojení. Knížka je nyní v tiskárně a výtisky budou hotové okolo 3. 8. 2021. Pokud máte o knihu zájem, můžete si ji objednat už teď.

Předobjednané výtisky budu odesílat přednostně, v první várce. Knihy budou podepsané a s krátkým věnováním a stejně jako všichni, kteří si je předplatili v kampani na Hithitu, obdržíte malý dárek - originální záložku "Naše cesta ke kojení".

Naše cesta ke kojení

21 různých příběhů a každý ukazuje, co nás může při kojení potkat. Vyslechla jsem 21 žen a sepsala jejich zkušenosti, pochyby, pokusy a úspěchy.   Jazyk: čeština Hmotnost: 0.4 kg Počet stran: 214 Formát: 14,8 x 21 mm Ilustrace: Adéla Šnýdlová Vazba: pevná ISBN: 978-80-270-9736-4

349 Kč

  Kniha Naše cesta ke kojení

  Vyslechla jsem 21 žen a sepsala jejich zkušenosti, pochyby, pokusy a úspěchy.

  Kojit chce většina nastávajících matek. A v českých porodnicích jich zhruba 95 % s kojením skutečně začne. Data Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR ale ukazují, že z dětí, které absolvovaly v roce 2019 roční prohlídku, bylo 18 % kojených maximálně do konce šestinedělí. Dalších 18 % dostávalo mateřské mléko nanejvýš do ukončeného třetího měsíce.

  Proč kojení často nevyjde podle původních představ? Může to být i proto, že jsme ho ztratili z očí. Kojení přestalo být zkušeností, kterou by si ženy jednoduše předávaly. Kterou by holčičky a dospívající dívky běžně vídaly.

  Knihou Naše cesta ke kojení chci pomoct k tomu, aby se kojení vrátilo do každodenního života. Sdílení příběhů a zkušeností totiž pomáhá. Ukazuje nám, že v tom nejsme samy. Nacházíme inspiraci, jak se s různými nejistotami vypořádat. A naději, že každé náročnější období přejde.

  Díky vaší podpoře se budoucí i stávající matky lépe seznámí s kojením. Získají představu, jak může vypadat, co vše někdy obnáší a jak lze podobné situace řešit.