Knihy o kojení

Kromě praktické pomoci s kojení nabízím k prodeji i knihy, které mohou ženám v jejich mateřství pomoct. Ať už v tom, že získají potřebné informace, jak vlastně kojení funguje, co udělat pro to, aby se dařilo, a jak řešit různé situace, se kterými se v průběhu celého kojení setkají, nebo v tom, že zjistí, jak konkrétně může kojení probíhat a co vše je při něm normální.

Kromě knížek najdete na mém e-shopu i plecháčky s tématikou podpory kojení.

e-book 24 věcí, díky kterým je kojení jednodušší

Kojení je péče o dítě, která by ideálně měla trvat v řádu let.

Co udělat pro to, aby od samého začátku probíhalo bez jakýchkoliv komplikací a aby nám v něm bylo dlouhodobě dobře? Mám pro vás 24 hacků, které vám mohou kojení usnadnit po celou dobu jeho trvání.

Knížka má 30 stran, je ke stažení zdarma a najdete v ní

  • praktické tipy
  • inspiraci
  • důležité informace
  • podporu vašich mateřských kompetencí

e-book najdete zde: Jak si usnadnit kojení

e-book Kojení je norma

Elektronická kniha Kojení je norma obsahuje fotografie 77 žen, které kojí. Doma, v lese, na pláži, v restauraci, zkrátka kdekoliv. Protože kojit je stejně normální jako dýchat nebo nemít teplotu

Každá z těchto 77 žen se zároveň stručně dělí o svůj příběh. A popisuje, co pro ni kojení znamená.

Autorka: Tereza Mynářová
Počet stran: 170

E-book je zdarma a budu ráda za jeho sdílení.

Podpořit mě můžete zakoupením mé tištěné knihy Naše cesta ke kojení, například tím, že ji pořídíte některé ze svých kamarádek.


Naše cesta ke kojení

Vyslechla jsem 21 žen a sepsala jejich zkušenosti, pochyby, pokusy a úspěchy.

Knihou Naše cesta ke kojení chci pomoct k tomu, aby se kojení vrátilo do každodenního života. Sdílení příběhů a zkušeností totiž pomáhá. Ukazuje nám, že v tom nejsme samy. Nacházíme inspiraci, jak se s různými nejistotami vypořádat. A naději, že každé náročnější období přejde. 

Jazyk: čeština
Hmotnost: 0.4 kg
Počet stran: 214
Formát: 14,8 x 21 mm
Ilustrace: Adéla Šnýdlová
Vazba: pevná
ISBN: 978-80-270-9736-4

Kniha je aktuálně vyprodaná. Omezený počet kusů bude k dispozici v rámci sbírky na vydání knihy U tebe je mi teď nejlíp.

Kromě toho ji seženete v e-shopech Ecstatic a La Natali a v městských knihovnách v těchto městech: Praha, Most, Klatovy, Benešov, Kroměříž, Beroun, Lysá nad Labem, Teplice, Třeboň, Opava, Žamberk, Kdyně, Žatec, Mladá Boleslav, Místní veřejná knihovna Praha 9 - Horní Počernice, Uherský Brod, Karviná, Vodňany, Jihlava